Dünya moda sektörünün gelişimini yakından takip eden ve bünyesindeki tüm ürün grubunu, yenilikçi ve kendine özgü tasarımları destekleyerek sizlere sunan Axesoire, 2007 yılında kurulmuştur. 

Kuruluşundan bu yana "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini ana amaç edinmiş ve adımlarını hep bu yönde atmıştır. Müşterileri ile bir bütün halinde hareket ederek, maksimum kalitede ürün seçimi ve kıyaslama olanağını sağlayan Axesoire, ürünleri gerek modanın trendleri, gerekse de müşteri beklenti ve memnuniyetleri çerçevesinde ürettirmekte olup, kuruluşundan itibaren geçen sürede sektörün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir.

Gerek stoklarında bulunan yerli ve ithal ürünler, gerekse de "Müşteriye Özel Tasarım" modelleri ile gelen ve gelecek taleplere hızlı çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

Bugün olduğu gibi gelecekte de seçkin kadrosu, kaliteli ve geniş ürün gamı ve satış sonrası desteği ile Axesoire, "en iyi" olanı, doğru zamanda müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Axesoire Aksesuar olarak, her şeyden önce;

- İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Başarımızın temel sırrı bu! Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanada kendinizi geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimizdeki herkes işini severek yapıor ve uzmanlık alanlarında gelişmek için üstün bir çaba harcıyor. İşimizde daha başarılı olmak için sürekli modayı yakından takip ediyor, üretim ve kumaş tekniklerini öğreniyor, üretim ve pazarlamanın her alanında, öğrendiklerimizi uyguluyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

- Bahane yerine çözüm üretiyoruz.

Moda sektörünün en hızlı devinen sektör olduğu ve bu nedenle yaptığımız işin de tahmin edilenden zor bir iş olduğunun bilincindeyiz. Gerek ürün seçimi gerekse de üretim esnasında bir çok zor adımla karşılaşıyoruz. Fakat, bu zorlukların çözümleri için bahaneler aramaktansa, çözüm veya çözümler üretiyoruz.

- Programlı çalışıyoruz.

Ürün gamı ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin, bir alanda başarılı olmanın altın anahtarının belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması ile gerçekleşeceğini biliyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve yönetim, satış pazarlama ve sevkiyat ekibi’de dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR